#02 SLOVO MÁ Petr Havel: Na webovky nepotřebujete webaře

Dalším hostem podcastu Slovo má byl Petr Havel, bývalý zemský ředitel ve společnosti Partners. Na vysoké funkci ale nevydržel, vyměnil dres a dnes se kompletně věnuje nástrojům pro tvorbu webových stránek. Ve společnosti Paymefunnels aktuálně propaguje názor, že za web nemusíte platit velké peníze. Stačí měsíční předplatné a přístup ke všem nástrojům, kterí poskytuje WordPress. Jaký je přerod obchodníka s financemi v obchodníka s webovkami?

WordPress je budoucnost

Petr Havel pracoval na různých funkcích v Partners do roku 2016. Pak ho obor přestal naplňoval a z vysoké funkce zemského ředitele nakonec odešel. Místo toho se začal aktivně věnovat eventům a především službě Paymefunnels. Ta funguje na základě předplatného a uživatelům zpřístupňuje všechny nejnovější pluginy WordPressu, které jsou. Člověk by na základě toho měl být schopen vytvořit vlastní webovou stránku za pár hodin s výrazně nižšími výdaji než při platbě klasické agentuře.

V podcastu se ale nebavíme jen o webovkách. Dozvíte se například, kolik schůzek si Petr ze začátku sjednával na celý týden. Nebo se dozvíte, jaké knihy ho výrazně ovlivnily v jeho podnikatelském životě. Další zajímavou kapitolou může být nová  sjednávání a provádění schůzek.

Petra Havla můžete sledovat i na jeho facebookovém profilu. Aktuální informace o Paymefunnels hledejte na oficiálních webových stránkách paymefunnels.com.

Pokud budete mít čas ohodnotit náš podcast, napište nám zpětnou vazbu. Kontakt najdete tady na stránce. Oceníme to. Děkujeme.