#03 SLOVO MÁ Stanislav Mašek: Revize smluv je snadná prevence případných problémů

Stanislav Mašek v dalším podcastu Slovo má hovoří především o svých podnikatelských začátcích a také o tom, jak hodlá pomáhat podnikatelům, aby nedělali stejné chyby jako on. Aktuálně pracuje jako manažer v právní kanceláři AZ Legal a spouští projekt PodnikejteLépe.cz právě pod značkou svého aktuálního zaměstnavatele. Hlavní přínos služby vidí v jasném poskytnutí pomoci tehdy, když to podnikatel aktuálně potřebuje.

Podnikatel nesmí hledat správné informace dlouho

Stanislav Mašek už v 18 letech zakládal svůj první byznys. Tehdy to byl ještě obchod s oblečením, který spoluvlastnil s obchodním partnerem. Vyzkoušel si, jaké to je starat se o kamennou prodejnu v centru Prahy a naučil se základům byznysu. Nabyté zkušenosti pak dál využíval při svých aktivitách. V současnosti se věnuje práci pro právnickou kancelář AZ Legal, kde je jedním Account manažerů a zároveň startuje vlastní projekt PodnikejteLépe.cz

V podcastu zazní cenné informace o tom, jak usnadnit život při náboru nových zaměstnanců nebo jak si poradit s daněmi, případně dalšími úředními povinnostmi.

Stanislava Maška můžete sledovat na jeho webových stránkách PodnikejteLépe.cz

Pokud budete mít čas ohodnotit náš podcast, napište nám zpětnou vazbu. Kontakt najdete tady na stránce. Oceníme to. Děkujeme.